•  Sezgin Elektrik, 1982 yılında İlhami Sezgin tarafından kurulmuştur.

 

  • Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir kuruluştur.sürekli girişimcilik, kalite, müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı hizmet politikası ile hızlı büyümesini sürdürmektedir. Teknolojideki hızlı gelişimler, günümüz dünyasının verimlilik ve enerji tasarrufu gerçeğini hizmetlerinde kalite sıralamasına yerleştiren , profesyonel kadrosu ile tüm proje ve taahhütlerinde bu ilkeleri temel çalışma prensibi olarak belirler.

 

  • Dünyada artan rekabet ortamı karşısında ilkeli çalışmaları, gerçekleştirdiği projeler ile fark yaratan Sezgin Elektrik,  hayata geçirdiği projeleriyle kendisini kanıtlamış bir kuruluş haline gelmiştir.

 

Vizyonumuz :

  • Hızlı ve kaliteli hizmet için yenilikleri takip ederken, beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak en büyük hedefimizdir. Oluşturduğumuz kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde “Önce müşteri mennuniyeti!” ilkesi ile firmamız bu sektörde hizmetinize devam edecektir.

Misyonumuz :

  • Sezgin Elektrik gücünü; sorumluluk sahibi, birlikte çalışmanın gücüne inanan, yeniliklere açık insanlarla çalışmasından ve çalışanlarını, yeteneklerine uygun işlerle eşleştirmesinden alır.
 

sezgin@sezginelektrik.com

Bu sitenin son güncelleştirilme tarihi 18/09/17